Kniha návštěv

Nádherné

Pěkný život,
líbí se mi vaše webové stránky. Jsou krásně přehledné a vkusné.Je vidět, že se mladí dokážou bavit i jinak než u počítače. Přeji hodně příznivců vašich webových stránek a další krásné výlety s pěknými zážitky. Ať se mohu potěšit, kam se dá v naší zemi jezdit a kolik je krásných míst.

Hodně úspěchů v životě.

Zdraví, Pavla.

Inspirace.

Ahooooój vodáci,

inspirovali jste mne k výletu na lodích. Výborná zábava. Skvělé zážitky. Hodně propustí ke spestření. Krásný týtenní pobyt.

Těším se na další výlety s vámi.

Hodně příznivců přeje Vlaďka

Re: Inspirace.

Ahoj Vlaďko,

jsme rádi, že jsou naše články užitečné, a že se Vám týden na lodích také vydařil ;-) . Určitě se zde na stránkách můžete těšit na spoustu dalších výletů a navštěv zajímavých míst.

VEPA
Cestuj a poznávej!

Přátelé přiměřeného pohybu

Dobrý večer, děkuji za návštěvu na mém blogu www.valda1959.blog.cz a odkaz na váše velmi pěkné turistické stránky, rád se sem budu vracet.

Pěkný

Dobrý den, máte moc hezké stránky. Přečetl jsem si všechno co tady máte k dispozici. Líbí se mi jednodenní výlet na Lysou horu. Příští sobotu to zkusím podle Vašich propozic. Těším se na další Vaše články.

Re: Pěkný

Dobrý večer,
jsme rádi, že se Vám naše stránky líbí a jsou pro Vás přínosné. :-) Doufáme, že se Vám výlet vydaří a budete mít pěkné počasí!
S pozdravem VEPA

Škoda

Bohužel nikdy asi společnou výpravu nepodnikneme...
Dovolenou může mít vždy jen jeden z nás.

Re: Škoda

Milý Majkle, společnou dovolenou si bohužel nemůžeme dát kvůli práci, ale VEPA jezdí i na jednodenní víkendové výlety apod... Budeme Tě informovat o víkendových akcích, aby si s námi mohl něco podniknout.

Přidat nový příspěvek